Piejura logo krasains

✆ 63 123 306               @ piejura@tukums.lv

SIA „AAS ”PIEJŪRA”” (Reģ.nr.40003525848)

AICINA DARBĀ:  Krāvēju (933301) (uz atkritumu savākšanas
mašīnas) Talsos (1 vakance)

MĒS PIEDĀVĀJAM:

* Pilnu darba slodzi, summēto darba laiku
* Darba alga pirms nodokļu nomaksas no 800 – 1100 EUR/mēnesī
* Sociālās garantijas
* Nelaimes gadījumu apdrošināšanu
* Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika
* Darba apģērbu atbilstoši sezonai un veicamajam darbam
* Darba vieta – poligons “Janvāri”, Laidzes pagasts, Talsu novads

DARBA PIENĀKUMI:

* Sadzīves atkritumu un šķiroto atkritumu savākšana
* Pārvietot konteinerus (fizisks darbs), ievērojot darba drošības
noteikumus
* Ievērot darba aizsardzības un drošības tehnikas prasības
* Strādājot lietot darba apģērbu un individuālos aizsardzības
līdzekļus

PRASĪBAS:

* spēja veikt fizisku darbu neatkarīgi no laika apstākļiem
* augsta pienākuma un atbildības sajūta par veicamo darbu
* labas komunikācijas un sadarbības prasmes
* spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību

PIETEIKTIES: CV (dzīves aprakstu) lūdzam iesniegt personīgi Anša Lerha
Puškaiša ielā 6, Talsos, vai sūtīt e-pastā:
piejura@tukums.lv līdz 2022.gada 9.februārim.

Tālrunis informācijai: 27802308.

!Uzsākot darba attiecības obligāti jābūt Covid-19 sadarbspējīgam
sertifikātam.