Piejura logo krasains

✆ 63 123 306               @ piejura@tukums.lv

AAS ”PIEJŪRA”” (Reģ.nr.40003525848)

AICINA DARBĀ:  Atkritumvedēja vadītāju (833201) (uz atkritumu savākšanas mašīnas) Tukumā (1 vakance)

MĒS PIEDĀVĀJAM:

  • Pilnu darba slodzi, summēto darba laiku
  • Darba alga pirms nodokļu nomaksas no 1150 – 1450 EUR/mēnesī
  • Sociālās garantijas
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšanu
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika
  • Darba apģērbu atbilstoši sezonai un veicamajam darbam
  • Darba vieta – Tukums

DARBA PIENĀKUMI:

  • Sadzīves atkritumu un šķiroto atkritumu savākšana
  • Pārvietot konteinerus (fizisks darbs), ievērojot darba drošības noteikumus
  • Ievērot darba aizsardzības un drošības tehnikas prasības
  • Strādājot lietot darba apģērbu un individuālos aizsardzības līdzekļus
  • Uzturēt tehniku labā stāvoklī un savalicīgi ziņot par tehniskajiem bojājumiem

PRASĪBAS:

  • C kategorijas autovadītāja apliecība
  • kods
  • labas datorprasmes (darbs ar planšeti)
  • spēja veikt fizisku darbu neatkarīgi no laika apstākļiem
  • augsta pienākuma un atbildības sajūta par veicamo darbu
  • labas komunikācijas un sadarbības prasmes
  • spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību

PIETEIKTIES: CV (dzīves aprakstu) lūdzam iesniegt personīgi Rīgas ielā 1, Tukumā, vai sūtīt e-pastā: info@piejuraatkritumi.lv līdz 2022.gada 25.aprīlim.

Tālrunis informācijai: 27802308.