January 5, 2021 2020. / 2021.m.g., AKTUALITĀTES

 

Lai saglabātu un gudrāk izlietotu pieejamos dabas resursus, SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra”” aicina ikvienu Piejūras reģiona vispārizglītojošās skolas skolēnu un pedagogu iesaistīties konkursā “Palīdzēsim kokiem”, lai veicinātu lietderīgu materiālu izlietošanu un apsaimniekošanu!

Konkursa organizators
SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra””

Konkursa mērķis
Savākt pēc iespējas lielāku daudzumu makulatūras, lai pēc tam to nodotu otrreizējai pārstrādei. No nodotās makulatūras atkārtoti tiek ražoti dažādi ikdienā lietojami papīra izstrādājumi, kā piemēram, kartona kastes, salvetes, biroja papīrs u.c., tādējādi, ietaupot ražošanai nepieciešamos resursus

Konkursa norises laiks
Konkurss norisināsies no 2020.gada 1.septembra līdz 2021.gada 31.martam

Makulatūras izvešanas pēdējā diena ir konkursa norises pēdējā diena  2021.gada 31.marts (makulatūra, kas tiks nodota pēc 2021. gada 31. marta, netiks reģistrēta pie kopējā, konkursa laikā nodotā, apjoma)

** Ja makulatūru uz staciju vai poligonu vedat paši, lūdzam, pēc tās nodošanas, atsūtīt svēršanas kvīts kopiju (foto) uz e-pastu: [email protected] vai WhatsApp uz tālr.nr.: 23116945

Aicinām makulatūras nodošanu neatlikt uz pēdējo nedēļu, kad noslogojums ir liels un nav iespējams paspēt uzkrātos apjomus izvest visiem konkursa dalībniekiem!

 

Nolikums PII
Nolikums_skolas

 

Konkursa koordinatores:
Justīne Larsena; tālr.nr.: 23116945; e-pasts: [email protected]
Eva Brinkmane-Brimane, e-pasts: [email protected]