SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra”” sveic izglītojamos un pedagogus ar jaunā mācību gada sākumu!

Tikpat pozitīvi kā aug Piejūras reģiona novadu skolu reitingi un pirmsskolu bērnu apķērība, tā sabiedrība arvien vairāk domā par savas apkārtējās vides kārtību, tīrību un vērtību. “AAS “Piejūra”” arī šogad piedāvā iespēju piedalīties konkursos, kuros aicināsim domāt par dabas saudzēšanu, rūpēm par gudru resursu izlietošanu un patīkamu vidi sev apkārt!

Makulatūras konkursā “Palīdzēsim kokiem” iepriekšējā mācību gadā iesaistījās 65 izglītības iestādes, savācot 247,1 tonnu makulatūras. Vai šoreiz kopīgiem spēkiem varēsim pārspēt šos skaitļus? Aicinām iepazīties ar jauno konkursa nolikumu e-pasta pielikumā, lai pavisam drīz jau naski sāktu piepildīt makulatūras vākšanas kastes (konkursa norises periods 2019. gada 2. septembris – 2020. gada 31. marts) .
SIA “AAS “Piejūra”” atgādina par iespēju uzzināt visu gan par uzņēmumu, gan atkritumu šķirošanu “informatīvajā stundā”. Uzņēmuma pārstāvji ieradīsies pie jums, lai  vairāk pastāstītu par tā darbību, ikdienu, atkritumu šķirošanas nozīmi, un, praktiskas darbošanās laikā, aicinātu pašam pārbaudīt zināšanas par atkritumu šķirošanu.
Iepriekšējos gados vairākas izglītības iestādes ir izmantojušas iespēju paviesoties pie SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra””, apmeklējot kādu no pārkraušanas-šķirošanas stacijām (Tukumā, Jūrmalā) vai poligonu “Janvāri” (Talsu novadā). Ekskursijas laikā ir iespējams redzēt kā izskatās pārkraušanas – šķirošanas stacijas, kādās zonās tās iedalītas, kāda ir darbinieku ikdiena, un varēsiet pārbaudīt kādi ir mīti un patiesība. Piemēram, vai atvestie dalīti vāktie atkritumi tiek sabērti kopā ar nešķirotiem sadzīves atkritumiem.
Vai jūsu izglītības iestādē ir aktuāla atkritumu šķirošana? Mēs vēlētos uzzināt, kā un vai jūs piekopjat atkritumu šķirošanu, kādu aprīkojumu izmantojat. Varbūt ir kādi faktori, kas šķirošanas procesu kavē vai ierobežo. Attiecībā uz iepriekš minēto, aicinām atbildēt uz šiem jautājumiem sūtot informāciju uz e-pasta adresēm, kas norādītas zemāk, lai radītu ērtu un visiem pieejamu atkritumu šķirošanas infrastruktūru mācību vidē!

Vēlot panākumiem bagātu mācību gadu!
~ SIA “AAS “Piejūra””

Kontaktpersonas
Sabiedrisko attiecību speciāliste: Justīne Ilmane
Tālr.nr.: 23116945   E-pasts: [email protected]
Vides pārvaldības speciālisteEva Šteina
E-pasts: [email protected]