SIA „Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība „Piejūra”” aicina izglītības iestādes piedalīties gadskārtējā makulatūras vākšanas konkursā:Palīdzēsim kokiem!”, kurš norisināsies līdz 2016. gada 25. aprīlim. Šajā mācību gadā jaunums ir tas, ka atsevišķi konkursā sacentīsies vispārizglītojošo skolu skolēni no 1. līdz 12. klasei, savukārt bērnudārzu audzēkņi sacentīsies savstarpēji starp Piejūras reģiona pirmsskolas iestādēm.

 Konkursa mērķis ir savākt pēc iespējas lielāku daudzumu makulatūras, lai pēc tam tās nodotu otrreizējai pārstrādei, un atkārtoti ražotu papīru. Atgādinām, ka 1 tonna makulatūras ļauj saglabāt 14 kokus, kas citādi tiktu nocirsti celulozes iegūšanai. Konkursa gala rezultātus izglītības iestādēm, kas piedalījušās konkursā, paziņo līdz 2016. gada 5. maijam.

KONKURSA NOLIKUMS pirmsskolas izglītības iestādēm

KONKURSA NOLIKUMS vispārizglītojošajām skolām

Aicinām bērnus un jauniešus uz sadarbību, tā palīdzot makulatūrai nonākt atkritumu poligonā „Janvāri”, kur tā tiks sapresēta, lai nodotu otrreizējai pārstrādei. 2016. gada maijā, tiks rīkoti noslēguma apbalvošanas pasākumi, uz kuru tiks aicināti visi konkursa dalībnieki.

 

Inga Priede