Piejura logo krasains

✆ 63 123 306               @ piejura@piejuraatkritumi.lv

Veicinot nokalpojušās elektrotehnikas šķirošanu un nonākšanu pārstrādē, SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra” iesaistījās Latvijas Zaļā punkta rīkotajā   kampaņā “Viegla šķirošanās”, kas tika īstenota ar SIA “Eco Baltia vide” un “Maxima Latvija” dalību. Kampaņas trešajā posmā Piejūras reģionā  dalībai pieteicās 304 iedzīvotāji, pārstrādei kopā nododot ievērojami lielu elektrotehnikas daudzumu – 47,5 tonnas.

SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra”” valdes loceklis Ēriks Zaporožecs atzīmēja: “Piedaloties šajā akcijā, mēs vēlējāmies piedāvāt papildu risinājumus reģiona iedzīvotājiem, lai atbrīvotos no nolietotajām elektroprecēm un samazinātu iespēju tām nokļūt dabā. Lai akcija noritētu veiksmīgi ir nepieciešama precīza un apzinīga visu iesaistīto pušu sadarbība, tādēļ vēlos pateikt īpašu paldies mūsu loģistikas darbiniekiem un šoferiem, kuri ar lielu pacietību un profesionalitāti realizēja šo uzdevumu. Uzņēmuma vārdā pateicos visiem Piejūras reģiona iedzīvotājiem par līdzdalību vides ilgtspējas veidošanā un aicinu būt aktīviem, turpinot atkritumu šķirošanu arī turpmāk.”

Latvijas Zaļā punkta direktors Kaspars Zakulis skaidro: “Ir svarīgi, ka iedzīvotāji izmanto visas iespējas atbrīvoties no uzkrātajām elektroiekārtām, kā arī citiem atkritumu veidiem, ko katrs ikdienā radām. Šķirošana ir veids, kā saglabāt vides ilgtspēju un samazināt poligonos noglabājamo atkritumu apjomu, taču aicinu ņemt vērā, ka sevis radīto atkritumu daudzumu var samazināt arī, mainot savus iepirkšanās, kā arī un daudzus citus paradumus, tādējādi dažādu priekšmetu dzīvi būtiski pagarinot. Pirmkārt, sakām lielu paldies “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrībai “Piejūra”” par iesaisti kampaņas realizēšanā, kā arī paldies  iedzīvotājiem par plašo atsaucību atbrīvoties no nevajadzīgās tehnikas. Aicinām būt tikpat aktīviem, jo tādējādi kopā varam parūpēties, lai mūsu apkārtējā vide būtu tīrāka un Latvija vēl zaļāka – lai tā kļūtu par valsti bez atkritumiem.”

Katrs kampaņas dalībnieks elektronikas nodošanas brīdī tika reģistrēts izlozei par veikalu tīkla “Maxima” dāvanu karti 30 eiro vērtībā, ko Piejūras teritorijā ieguva Monta no Tukuma reģiona, Igors no Talsu reģiona, Kristiāna no Kandavas reģiona, Edīte no Rojas reģiona, Ruta no Engures reģiona un Eva no Mērsraga reģiona. Savukārt lielāko iekārtu apjomu iepriekš minētajos reģionos pārstrādei nodeva Sandra (~725kg), Liene (~285kg), Edmunds (~345kg), Juris (~270kg), Laura (~210kg) un Sandija (~260kg), kuri arī saņems “Maxima” dāvanu karti 30 EUR vērtībā. Ar uzvarētājiem kampaņas rīkotāji sazināsies individuāli tuvākajā laikā.

Skip to content