Piejura logo krasains

✆ 63 123 306               @ piejura@piejuraatkritumi.lv

Tu varbūt domā – atkritumu apsaimniekošana- kas tur interesants? Tici vai nē, bet šī ir aizraujoša nozare, viena no svarīgākajām valstī, kurā strādā daudzu profesiju pārstāvji. Ja Tevi interesē vides pārvaldība, ražošanas tehnoloģijas, loģistika vai pat sabiedriskās attiecības – piesakies! Mūsu speciālisti labprāt dalīsies ar profesiju knifiem, iepazīstinās ar uzņēmumu, un mēs pavadīsim abpusēji bagātinošu dienu!
📍Uzziņai
 Ēnu diena – pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvia (JA Latvia) reģistrēta preču zīme.
📍Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.
📍Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.
Pieteikšanās www.enudiena.lv
Droši var iepriekš piezvanīt mums un aprunāties – 23116945.
Skip to content