Piejura logo krasains

✆ 63 123 306               @ piejura@piejuraatkritumi.lv

SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra” vērš iedzīvotāju uzmanību, ka mainīgo laika apstākļu un nokrišņu ietekmē nešķiroto sadzīves atkritumu izvešana mēdz būt apgrūtināta, bet vietām tā šaurākos ceļu posmos ir pat neiespējama. Iedzīvotāji aicināti būt saprotoši un ņemt vērā minētos ieteikumus, lai arī ziemas apstākļos būtu iespējams nodrošināt kvalitatīvu un savlaicīgu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu.

◾ Uzsnigusī sniega kārta neļauj mūsu darbiniekiem pilnvērtīgi veikt savu darbu, jo sniegotie ceļi un pagalmi apgrūtina vai atsevišķās vietās pilnībā liedz specializētās tehnikas piekļūšanu atkritumu konteineriem, lai tos iztukšotu.

◾ Ja nav savlaicīga iespēja parūpēties par iebrauktuvju, konteinera novietņu un laukumu attīrīšanu no sniega, ir iespējama situācija, kad klientiem netiek nodrošināta konteinera iztukšošana atkritumu izvešanas kalendārā norādītajā dienā, bet pakalpojuma sniedzējs ikvienu paredzētajā dienā neiztukšoto konteineru uzskaita un ieplāno tā tukšošanu iespējami tuvākajā dienā.

◾ Lai neaizkavētu darba procesu ar iestigušas tehnikas izvilkšanu, uzņēmums aicina savus klientus būt atsaucīgiem, novērtēt reālo piebraucamā ceļa stāvokli un informēt par to klientu apkalpošanas centru pa tālruni 63123306 vai rakstot uz e-pastu: info@piejuraatkritumi.lv, ja atkritumu konteinera tukšošana nav iespējama vai ir apgrūtinoši piekļūt objektam, kā arī vienotos par citu konteinera tukšošanas dienu.

◾ Aicinām uztvert ar sapratni gadījumus, kad atkritumu izvešana sniegoto ceļu un pagalmu dēļ kavējas.

Skip to content