Piejura logo krasains

✆ 63 123 306               @ piejura@piejuraatkritumi.lv

Turpinoties projekta Nr.5.2.1.2/21/I/002 “Tādu bioloģiski noārdāmo atkritumu pārstrādes iekārtu izveide poligonā “Janvāri”, kas izmanto anaerobo pārstrādes metodi” būvdarbiem, uzņēmuma komanda – vadītājs Ēriks Zaporožecs, vides speciālists Ģirts Tiļļa, poligona vadītājs Inārs Zaļums un iekārtu operators Arvis Bušs devās pieredzes apmaiņas brauciena Polijas uzņēmumā Pronar.

Pronar ir uzņēmums ar 35 gadu ražošanas un pārdošanas pieredzi, kurš nodarbojas ar moderno lauksaimniecības mašīnu, komunālo un otrreizējās pārstrādes iekārtu ražošanu. Pronar pastāvīgi investē jaunās rūpnīcās un augsto tehnoloģiju ražošanas iekārtās. Katru gadu ievieš jaunas ražošanas metodes, piemēram, ļoti precīzus metināšanas robotus, ūdens strūklas, 3D lāzera griezējus un metinātājus. Rezultātā klienti var būt pārliecināti, ka viņu mašīnas ir izgatavotas ar vislielāko rūpību un precizitāti.
Produkti ar Pronar logotipu ir atrodami vairāk nekā 80 valstīs visā pasaulē un visos kontinentos – Eiropā, ASV, Kanādā, Meksikā, Čīlē, Ķīnā, Dienvidkorejā, Japānā, Austrālijā.
Jau drīzumā arī Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra” tiks piegādāts mobilais trumuļsiets ar elektrpiedziņu, aprīkots ar speciāliem nažiem maisiņu atvēršanai. Tas tiks izmantots komposta sijāšanai jaunajā bioloģiski noārdāmo atkritumu (BNA) rūpnīcā, kā arī nešķirotu sadzīves atkritumu šķirošanai. Kolēģi, kuri izgāja apmācības Polijā, tagad ir sertificēti darbam ar jauno iekārtu.

BNA projekta logo rinda

Skip to content