Piejura logo krasains

✆ 63 123 306               @ piejura@piejuraatkritumi.lv

SIA „AAS ”PIEJŪRA”” (Reģ.nr.40003525848)
AICINĀM DARBĀ: grāmatvedības uzskaitvedi (431103) Tukumā (1 vakance) uz noteiktu laiku

MĒS PIEDĀVĀJAM:
• Pilnu darba slodzi, normālais darba laiks
• Darba alga pirms nodokļu nomaksas – 1157,65 EUR/mēnesī
• Sociālās garantijas
• Nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc pārbaudes laika
• Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika
• Darba vieta – Tukums, Rīgas iela 1

DARBA PIENĀKUMI:
• Datu ievade uzskaites sistēmā
• Klientu ienākošo maksājumu reģistrēšana uzskaites sistēmā
• Darbs ar debitoriem, uzskaite, analīze un komunikācija
• Informācijas sagatavošana klientiem un kolēģiem
• Citi ar grāmatvedību tieši saistīti uzdevumi
PRASĪBAS:
• Augstākā vai vidējā speciālā izglītība
• Pieredze grāmatvedībā un izpratne par grāmatvedības procesiem
• Spēja strādāt komandā, labas komunikācijas un sadarbības prasmes
• Augsta atbildības sajūta, precizitāte un prasme patstāvīgi organizēt savu darbu
• Spēja strādāt ar liela apjoma informāciju
• Pieredze strādāt ar grāmatvedības uzskaites programmām, labas MS Office prasmes
• Pozitīva attieksme pret darbu

– pieteikumu var iesniegt personīgi Rīgas ielā 1, Tukumā, vai sūtīt uz e-pastu: piejura@piejuraatkritumi.lv ar norādi “Par kandidātu atlasi uz SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “PIEJŪRA”” grāmatvedības uzskaitveža amatu”, līdz 2024.gada 21.oktobrim;

– tālrunis informācijai: 29475261.

Pieteikums satur šādus dokumentus:

– dzīves gaitas aprakstu (CV);
– motivētu pieteikuma vēstuli (iekļaujot informāciju, kas apliecina dzīves gaitas aprakstā norādītās pieredzes un prasmju esamību);
– izglītību un tālākizglītību apliecinošu dokumentu kopijas.